3 lipca odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Studio Polska-Rosja pt. „Za co Rosjanie kochają Władimira Putina?” zorganizowane przez Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia oraz BarStudio. Gościem specjalnym debaty był: socjolog Aleksiej  Lewinson z rosyjskiego Centrum Analitycznego im. Jurija Lewady

Aleksiej Lewinson

Z czego wynika rekordowe poparcie społeczne dla prezydenta Rosji, skąd bierze się „krymska euforia” i jak długo może trwać, co Rosjanie wiedzą i sądzą o sytuacji na Ukrainie? I przede wszystkim za co Rosjanie kochają Władimira Putina?

Odpowiedzi na te pytanie można było usłyszeć w trakcie debaty zorganizowanej w ramach cyklu Studio Polska-Rosja przez Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia oraz BarStudio.    

Gościem specjalnym debaty był socjolog Aleksiej Lewinson z rosyjskiego Centrum Analitycznego im. Jurija Lewady. W spotkaniu wzięła udział także Jadwiga Rogoża, ekspertka Ośrodka Studiów Wschodnich oraz Jacek Kucharczyk, prezes Instytutu Spraw Publicznych. Spotkanie poprowadził Michał Kacewicz, dziennikarz tygodnika „Newsweek Polska”.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem z debaty: 

Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych plikach cookie można znaleźć tutaj. Tak, akceptuję Nie, chcę dowiedzieć się więcej