Konkurs umożliwia ubieganie się o dofinansowanie każdemu, kto ma pomysł na przedsięwzięcie na rzecz dialogu i porozumienia między Polską i Rosją. 

Projekty ubiegające się o dofinansowanie mogą być bardzo różne - od koncertu gry na bałałajkach, przez warsztaty dotyczące obyczajów weselnych w Polsce i Rosji, warsztaty pieśni, festiwal filmów, konferencje i debaty po program badań syberyjskich. Celem konkursu jest wytypowanie najlepszych inicjatyw o dużych walorach poznawczych z realnym wpływem na odbiorców wydarzenia.

Konkurs jest otwarty dla:

  • m.in. instytucji publicznych, akademickich, edukacyjnych, organizacji pozarządowych, fundacji i samorządów, a pośrednio społeczeństw miast i regionów Polski oraz Rosji, na terenie których odbywa się realizacja poszczególnych przedsięwzięć, pracowników naukowych oraz studentów uczelni polskich i rosyjskich, polskiej i rosyjskiej młodzieży szkolnej. 

Każde przedsięwzięcie powinno mieć jasno określony cel, scenariusz i temat. 

Otwarty konkurs, który Centrum ogłasza raz w roku pozwala na wymianę wiedzy, doświadczeń, pomysłów i idei.

Więcej informacji o konkursie

Dotychczasowe edycje "Otwartego Konkursu":

Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych plikach cookie można znaleźć tutaj. Tak, akceptuję Nie, chcę dowiedzieć się więcej