Debata: "Muzyka rewolucji - jak scena alternatywna reagowała na przemiany w Polsce i w Rosji?" w ramach cyklu "Polska i Rosja w Powiększeniu".

28 stycznia w warszawskim Klubie Powiększenie odbyła się kolejna debata w ramach cyklu "Polska i Rosja w Powiększeniu". Tym razem tematem spotkania była muzyka alternatywna i jej reakcja n zmiany społeczno-ustrojowe w Rosji i w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem debaty. 

Konstanty Usenko - muzyk zespołów punkowych, nowofalowych i industrialnych, autor tekstów, producent, didżej, dziennikarz. Od dzieciństwa zawieszony pomiędzy Polską i Rosją. Organizator tras koncertowych polskich zespołów w Rosji i rosyjskich w Polsce. Obecnie mieszka na berlińskim Kreuzbergu. Autor książki Oczami radzieckiej zabawki. Antologia radzieckiego i rosyjskiego undergroundu.

Robert Brylewski - muzyk rockowy i reggae, wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, lider i współzałożyciel zespołów punkrockowych Kryzys i Brygada Kryzys oraz grającego reggae Izraela. Współzałożyciel grupy Armia, w której w latach 1985 - 1993 był gitarzystą.

Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych plikach cookie można znaleźć tutaj. Tak, akceptuję Nie, chcę dowiedzieć się więcej