Centrum Dialogu im. Juliusza Mieroszewskiego (wcześniej Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia) poszukuje pracownika/pracowniczki na stanowisko asystent/asystentka

Opis stanowiska

  • obsługa sekretariatu w języku polskim i angielskim (m.in. obieg poczty, połączeń telefonicznych, koordynacja kalendarza)
  • elektroniczna i fizyczna archiwizacja dokumentów, zarządzanie plikami i utrzymywanie bazy danych
  • zaopatrzenie biura w bieżące materiały biurowe i eksploatacyjne oraz współpraca z usługodawcami zewnętrznymi
  • przygotowywanie wyjazdów służbowych i spotkań
  • wykonywanie innych prac asystenckich
  • pomoc w przygotowywaniu spotkań i konferencji oraz innych przedsięwzięć o charakterze międzynarodowym
  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne innej działalności Centrum

Wymagania

  • biegła znajomość języków – w mowie i w piśmie – polskiego i angielskiego
  • znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość systemu EZD będzie dodatkowym atutem
  • ukończone studia wyższe lub ostatni rok studiów zaocznych
  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy w administracji publicznej

Profil osobowościowy

  • doskonała organizacja pracy
  • samodzielność
  • odpowiedzialność za realizację zleconych zadań
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • pakiet medyczny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • warunki finansowe 5 500 PLN brutto

Zgłoszenia (list motywacyjny i CV oraz oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji) należy przesyłać na adres poczty elektronicznej kontakt@mieroszewski.pl z informacją w temacie "asystent/asystentka" do 24 sierpnia 2022 r. Odpowiemy na wybrane oferty. Poprzez przesłanie za pomocą poczty elektronicznej aplikacji wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Centrum Dialogu im. Juliusza Mieroszewskiego Państwa danych osobowych w związku z procesem rekrutacji na stanowisko „asystent/asystentka”. Stanowi to jednocześnie potwierdzenie przyjęcia do wiadomości poniższej klauzuli informacyjnej.

O Centrum Mieroszewskiego
Centrum Dialogu im. Juliusza Mieroszewskiego jest instytucją publiczną, powołaną z mocy ustawy, nadzorowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nasza misja skierowana jest do Polaków i do narodu ukraińskiego, gruzińskiego, mołdawskiego oraz tej części społeczeństwa rosyjskiego i białoruskiego, która potępiła zbrodnie Władimira Putina. Nasze cele realizujemy m.in. poprzez prowadzenie badań naukowych, działalności wydawniczej, edukacyjnej, organizowanie debat publicznych, dofinansowanie przedsięwzięć czy utrzymywanie kontaktów z ośrodkami akademickimi, eksperckimi, naukowymi, kulturalnymi i politycznymi.