Debata "Gospodarka Rosji w czasach kryzysu."

Debata publiczna o rosyjskiej gospodarce w dobie wciąż trwającego globalnego, kryzysu, ale też konfliktu rosyjsko-ukraińskiego oraz sankcji nałożonych na Rosję przez kraje Zachodu. O tym, co obecna sytuacja gospodarcza oznacza dla rosyjskiej polityki - w wymiarze wewnętrznym i międzynarodowym oraz jaki ma wpływ na rosyjskie społeczeństwo rozmawiali Denis Burakow (publicysta), Paweł Kazarin (portal „Slon.ru”), Jekaterina Romanowa (ekonomistka), Denis Wołkow (Centrum Lewady). Debata towarzyszyła spotkaniu Klubu PL-RU. 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z debaty:

Więcej: http://pl-ru.club/

Klub PL-RU jest platformą wymiany myśli między przedstawicielami  młodego pokolenia polskich i rosyjskich ekspertów, publicystów i działaczy. W gronie uczestników Klubu znajdują się zarówno politolodzy, socjologowie i ekonomiści, jak i historycy idei oraz osoby zajmujące się antropologią kultury. Dyskusje prowadzone podczas spotkań służą poznaniu i zrozumieniu polskiego i rosyjskiego sposobu patrzenia na istotne kwestie dotyczące polityki wewnętrznej i międzynarodowej, a także przezwyciężaniu podziałów, uprzedzeń i stereotypów.

Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o używanych plikach cookie można znaleźć tutaj. Tak, akceptuję Nie, chcę dowiedzieć się więcej